۲۷ تیر ۱۳۹۸

منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید
درباره ما

وبمستر منتور یعنی مربی وبمستر و سایت وبمستر منتور هم برای اینکه مربی بازاریابی اینترنتی وب مسترها باشد ، راه اندازی گردیده است.

تمام تلاش وبمستر منتور کمک و ارایه راهنمایی و مشاوره و آموزش در زمینه بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی ایست و بنیانگذار روش منتورنیگ در آموزش بازاریابی اینترنتی می باشد. یعنی میخواهد از ابتدای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تا به نتیجه رسیدن آن در کنار شما باشد و صاحبان کسب و کار را در طی مسیر همراهی نماید.

 

 

 

 

ماموریت وبمستر منتور چیست؟

ماموریت ما ارایه راهکار ها ، نکته و راه حل ها به مدیران و صاحبان کسب و کار اینترنتی ایست که بتوانند با استفاده از یک مرجع معتبر در ارتباط با بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی مسیر را بهتر و با آزمون و خطای کمتر طی کنند.

چشم انداز وبمستر منتور چیست؟

امید داریم تا بتوانیم تا ۵ سال آینده بهترین مرجع اطلاع رسانی و آموزش بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی در ایران باشیم . با برگزاری دوره های آموزشی بتوانیم بهترین افراد را برای این حوزه آموزش داده و سطح بازاریابی اینترنتی را در کشورمان بالاتر ببریم.

مهندس آرش خمسه لویی کیست؟

او در سال ۱۳۶۲ در تهران بدنیا آمد و دارای مدرک مهندس نرم افزار از دانشگاه آزاد و دارای مدرک بازاریابی و فروش از دانشگاه تهران است. در سال ۱۳۸۶ با تاسیس شرکت پویان پردازش پاسارگاد وارد عرصه کسب و کار اینترنتی شد. او در مدت ۱۱ سال مشاور و مجری بازاریابی اینترنتی مدیران شرکت ها و هولدینگ های بزرگ ، مشاوران وزیر و مدیر کل های بانک ها، جراحان زیبایی کشور و هچنین مدیران آژانس های هواپیمایی بوده است.

ایشان در ابتدای سال ۱۳۹۷ با همکاری دکتر علیرضا آزمندیان مباحث بازاریابی اینترنتی را برای بیش از ۳۰۰ نفر از دانشجویان دوره نوبل به صورت سخنرانی آموزش میدهند.

به نقل از مهندس آرش خمسه :

در سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت در زمینه کسب و کار اینترنتی کردم.در آن زمان اگر یک وب سایت خوب در رابطه با بازاریابی اینترنتی وجود داشت من کمتر نیاز به آزمون و خطا داشتم.بعد از ۱۱ سال میخواهم تجربیاتم را در اختیار عزیزانی بگذارم که جدیدا وارد این حوزه شده اند.تجربیاتی که با نوشتن مقالاتی در حوزه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به علاقه مندان انتقال داده شود.به امید اینکه موثر باشد.

اگر میخواهید بیشتر درباره آرش خمسه لوئی بدانید روزمه او را از لینک زیر دانلود نمایید :

دانلود روزمه مهندس آرش خمسه لوئی