۲۷ تیر ۱۳۹۸

منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

آموزش وردپرس تصویری

آموزش وردپرس تصویری

در ارتباط با آموزش وردپرس تصویری از بنده خیلی درخواست شده بود که یک ویدیوی کامل به صورت رایگان ظبط و ارسال کنم. برای این موضوع تصمیم گرفتم یک ویدیوی یک ساعته رایگان برای آموزش وردپرس تصویری ظبط کرده و برای شما عزیزان در سایت وبمسترمنتور قرار بدهم. به هر ترتیب اساس شروع کسب و کار اینترنتی داشتن یک سایت است و من شدیدا بر این موضع تاکید میکنم که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود ما می توانیم سایت طراحی کنیم و نیازی به دانش کد نویسی و طراحی سایت نداریم. با اینکه خود من (آرش خمسه)‌ طراح سایت هستم و سالها به صورت حرفه ای کد نویسی می کردم. همین وب سایت را با وردپرس راه اندازی کردم و مقاله ای که شما در حال خواندن آن هستید توسط وردپرس مدیریت شده است.

برای اینکه نخواهید هزینه های گزافی برای طراحی سایت و یا حتی برای خرید محصولات آموزشی وردپرس صرف کنید ، ویدیوی آموزش وردپرس را به صورت رایگان تماشا کنید. در صورتیکه دانش خرید هاست و دامنه را نیز ندارید نگران نباشید در ویدیو های دیگری این موارد را به صورت کامل برای شما عزیزان هم شرح داده ام که از لینک های زیر می توانید آن ها را مشاهده کنید. اگر شما شک دارید که می توانید خودتان سایت وردپرس راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این ویدیو آموزش وردپرس را ببینید بعد قضاوت کنید که آیا میتوانید خودتان سایت طراحی کنید و کسب و کار اینترنتی راه اندازی نمایید یا خیر! خیلی ها با دیدن همین ویدیو تصمیم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی گرفتند و به این باور رسیده اند که خود می توانند این کار را از قدم صفر شروع کنند.

این ویدیو را حتما ببینید : آموزش ثیت دامنه .ir در سایت nic

پیشنهاد میکنم ویدیوی آموزش خرید هاست برای وردپرس را نیز حتما مشاهده فرمایید.

آموزش وردپرس تصویری را به صورت کامل ببینید 

منبع نوشته:وبمستر منتور


عضویت در کانال تلگرام وبمسترمنتور

درباره نویسنده

در سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت در زمینه کسب و کار اینترنتی کردم.در آن زمان اگر یک وب سایت خوب در رابطه با بازاریابی اینترنتی وجود داشت من کمتر نیاز به آزمون و خطا داشتم.بعد از ۱۱ سال میخواهم تجربیاتم را در اختیار عزیزانی بگذارم که جدیدا وارد این حوزه شده اند.تجربیاتی که با نوشتن مقالاتی در حوزه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به علاقه مندان انتقال داده شود.به امید اینکه موثر باشد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.