۲۷ تیر ۱۳۹۸

منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

استراتژی بازاریابی چیست؟

استراتژی بازاریابی چیست؟

بازاریابی درون گرا و بازاریابی برون گرا چه تفاوت هایی با هم دارند؟

در عصر حاضر کدام استراتژی بازاریابی بیشترین تاثیر را در رشد کسب و کار ما دارد؟

آیا بازاریابی با محتوا می تواند به ما در رشد کسب و کار کمک کند؟

اگر مایل هستید جواب سوالات بالا را بدانید حتما فایل صوتی سخنرانی آرش خمسه در ارتباط با انواع استراتژی بازاریابی را گوش کنید. در این سخنرانی به شیوه های مختلف استراتژی های بازاریابی اشاره کردم و هر کدام را به صورت مجزا بررسی کرده و در نهایت بهترین آن را برای رشد کسب و کار به مخاطبان معرفی نمودم.

بازاریابی برونگرا یا همان بازاریابی سنتی  و در حال منسوخ شدن است. این نوع استراتژی بازاریابی با هدف پرت کردن حواس مخاطب و بمباران او میخواهد محصول و یا خدمات را به خورد مشتری دهد به طور مثال تبلیغات تلویزیونی یک استراتژی بازاریابی برونگرا می باشد.

بازاریابی درونگرا بازاریابی ایست که به صورت غیرمستقیم و با هدف کشف شدن توسط مخاطب و جلب اعتماد وی انجام میشود. این نوع بازاریابی در زمان کنونی از بیشترین اثر بخشی در رشد کسب و کار برخوردار است.در این پادکست بازاریابی محتوا که شاخه ای از بازاریابی درون گرا می باشد به صورت کامل بیان شده است.در حال حاضر با استفاده از استراتژی بازاریابی تولید محتوا می توانید مخاطبین خاص خود را به سمت کسب و کار اینترنتی خود سوق دهید. استراتژی بازاریابی محتوا باعث می شود که مخاطبان شما ، کسب و کارتان را کشف کنند و همین حس کشف کردن می تواند در برند سازی شما بیشترین تاثیر را داشته باشد. زیرا همیشه انسان ها عاشق کشف کردن هستند و با  این عمل احساس غرور می کنند و به حس خود اطمینان کامل دارند و وقتی شما با استفاده از بارازیابی محتوا توسط مخاطب کشف می شوید بعید است به راحتی از ذهن او کنار گذاشته شوید. امیدوارم که این پادکست بتواند به شما کمک کند تا انواع استراتژی بازاریابی را بشناسید و آن را در کسب و کار خود به کار بندید.


عضویت در کانال تلگرام وبمسترمنتور

درباره نویسنده

در سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت در زمینه کسب و کار اینترنتی کردم.در آن زمان اگر یک وب سایت خوب در رابطه با بازاریابی اینترنتی وجود داشت من کمتر نیاز به آزمون و خطا داشتم.بعد از ۱۱ سال میخواهم تجربیاتم را در اختیار عزیزانی بگذارم که جدیدا وارد این حوزه شده اند.تجربیاتی که با نوشتن مقالاتی در حوزه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به علاقه مندان انتقال داده شود.به امید اینکه موثر باشد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *